main logo
1017

Iubitele jucătorilor Real Madrid vor ţine pumnii în meciul cu Sheriff

Jucătorii formaţiei Real Madrid sunt „galacticii” pe terenul de fotbal, însă și iubitele lor știu să strălucească în toată splendoarea.

Iubitele jucătorilor Real Madrid vor ţine pumnii în meciul cu Sheriff

Soțiile și prietenele sportivilor, printre care sunt top modele, actrițe, designeri și influenceri, fac ravagii pe rețelele de socializare, transmite Știri.md cu referire la Publika.md.

Focoasele femei le vor ține pumnii fotbaliștilor grupării madrilene în meciul de miercuri, care se va disputa pe Arena Principală a Complexului Sportiv „Sheriff” din Tiraspol.

Confruntarea dintre „viespi” și „galactici”, care face parte din etapa a 5-a a fazei grupelor Ligii Campionilor, va începe la ora 22:00 și va fi transmisă în direct de PRIME, unde va fi comentată în limba română.

Expediați-ne o știre

Ați aflat ceva interesant? Împărtășiți știrea cu toată lumea!
Prin apăsarea butonului «Adăugați» D-vstră acceptați condițiile publicării