Steve Wozniak în Moldova: cofondatorul Apple pe scena Moldova Business Forum III Ⓟ
Nu e doar un forum. Este un eveniment istoric. La 18 octombrie 2025, la Chișinău Arena, vă așteaptă ceva mai mult, decât o simplă conferință de business.
Pe scenă vor urca cele mai strălucite minți din lumea tehnologiei, investiției și antreprenoriatului. Iar cel mai important — pentru prima dată în Moldova, pe scenă va urca Steve Wozniak, cofondatorul Apple și omul care a schimbat lumea noastră digitală pentru totdeauna.
Dacă te gândești să mergi sau nu - acesta e un semn. Grăbește-te să cumperi un bilet la preț special.
Steve Wozniak — fața revoluției tehnologice
Nu are nevoie de nicio prezentare. Steve Wozniak este o figură cultă în lumea IT și a afacerilor, un inginer genial care a construit primul computer Apple într-un garaj împreună cu Steve Jobs. A devenit un simbol al inovației și al gândirii independente. Și în curând va fi în Moldova.
Singura șansă de a-l auzi live, de a-i pune o întrebare, de a te inspira și de a-ți aminti de această zi pentru totdeauna.
Moldova Business Forum III: cine are nevoie de acest eveniment?
- Antreprenori- pentru a dobândi o viziune globală și a găsi puncte de creștere
- Investitori- pentru a înțelege încotro se îndreaptă piața și cine va fi următoarea „rachetă”
- Marketeri, specialiști IT, proprietari de afaceri, directori generali și startup-uri- pentru a ieși la un nou nivel
Ce vă așteaptă pe 18 octombrie?
Chișinău Arena | Înregistrarea: 07:30 | Deschidere oficială: 09:00
Trei sesiuni intense cu prezentări susținute de peste 20 de experți de top:
- Steve Wozniak — speech exclusiv pe scenă și Q&A
- Alexandru Vysotsky — business expert internațional de sistematizare a companiilor
- Eugen Isachenko, Elena Adamova, Arif Anis și alți invitați din Emiratele Arabe Unite, Marea Britanie, Kazakhstan, România
- Reprezentanți de top din Moldova: Eugen Boico(Publicis Moldova), Olga Odobescu (Beauty Academy), Veaceslav Cunev (DAAC System Integrator), Natalia Smighelska(OK Center) și alții.
Bilete: ce includ și câte au rămas?
În vânzare au rămas mai puțin de 20 VIP-bilete.
Post - evenimente: mai mult decât un simplu forum
- Cină și examinarea afacerii cu analiză personalizată
- Excursie la Castel Mimiс cu vinuri selecte și întâlnire cu elita
- Plecare la Orheiul Vechi — networking într-o atmosferă pitorească
- Master-class închis în hotelul Radisson cu elita business
Cum poți procura un bilet?
Intră pe site: www.milionclub.md → Alegi categoria de participare → Click pe „Cumpără acum”.
Pentru persoane juridice procurarea biletelor la telefon:
+373-60-355-355 / +373-68-355-331 / info@millionclub.md
Steve Wozniak, Apple, experți globali, întreprinzători, cine - VIP, master-classuri — toate într-o zi, într-un singur loc, într-o singură țară.
18 octombrie 2025| Chișinău Arena
Numărul biletelor este limitat. Grăbește-te ca să nu ratezi business evenimentul anului.
*Acesta este un articol publicitar. Știri.md nu poartă răspundere pentru textul și mesajul afișat în articol.